Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o profilu budowlanym.

Posiadamy bogate doświadczenie, którym dzielimy się z Państwem od roku 2013.

Oferujemy usługi w sektorach budowy infrastruktury przemysłowej, konstrukcji żelbetowych, obiektów użytku publicznego oraz budownictwa mieszkaniowego, a także gotowe mieszkania na sprzedaż wyposażone i urządzone pod klucz.

W zakresie generalnego wykonawstwa oferujemy wykonawstwo żelbetowych konstrukcji obiektów kubaturowych i przemysłowych. Wykonujemy stany surowe obiektów budowlanych.

Realizujemy kontrakty dla lokalnych przedsiębiorców.

Z powodzeniem zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji budowlanych w głównej mierze związanych z realizacją – obiektów mieszkalnych, przemysłowych oraz użytku publicznego.

Mieszkania i wnętrza "pod klucz"

Projektujemy, wykańczamy i wyposażamy mieszkania. Od koncepcji, poprzez wybór materiałów, realizację, aż po urządzenie w meble ruchome wraz z dodatkami.
Jeśli szukasz wykończonego mieszkania, nie masz czasu na jeżdżenie po sklepach, a projekt wnętrza wolałbyś powierzyć profesjonalistom, to dobrze trafiłeś.
Urządzamy wnętrza „pod klucz”. Wszystko to po to abyście mogli Państwo od razu po zakupie wprowadzić się do wymarzonego gotowego mieszkania.
Decydując się na zakup mieszkania przed remontem lub na jego wczesnym etapie masz możliwość uczestniczenia w aranżacji wnętrza.
Firma Budmar spełnia marzenia Klientów o pięknych, ale i komfortowych wnętrzach. Pracujemy na dobrej jakości materiałach oraz dbamy o najwyższą jakość wykończenia naszych wnętrz.

mieszkania na sprzedaż zielona góra

Wysoko kwalifikowani pracownicy

Dzięki zaangażowaniu wysoko kwalifikowanej kadry realizujemy rosnące oczekiwania naszych klientów i kontrahentów. Nasza kadra techniczna posiada wieloletnie doświadczenie w budownictwie. Rzetelność, terminowość i uczciwość, pozwalają nam na odnoszenie sukcesów w branży budowlanej.

Standardy

Tworzymy stabilną firmę otwartą na innowację, nasz priorytet to rzetelne wykonywanie zleconych prac.

Dbamy, aby każdy realizowany projekt był wykonany zgodnie z najwyższymi standardami, jakości w zakontraktowanym terminie.

Jakość

Przestrzegamy standardów, jakości, ochrony BHP - zgodnie z normami ISO, co stanowi wizytówkę rzetelnego pracodawcy. Najlepsze materiały oraz sprzęt przez nas stosowany, pozwala nam na wykonanie projektów w najwyższej jakości.